O nas

Kiedy w 1925 roku Pan Nowakowski wyjął z pieca swoje pierwsze, świeże wypieki, prawdopodobnie nie spodziewał się, że jego tradycyjne przepisy przetrwają ponad 90 lat!

W Gorąco Polecam Nowakowski kontynuujemy pyszne tradycje. Receptury przekazywane z pokolenia na pokolenie to sekret wyjątkowego smaku naszych produktów. Dzielimy się ciepłem i pasją, wypiekając chleb na zakwasie, bułki, croissanty, ciasta i zdrowe przekąski.

Tradycyjne techniki produkcji łączymy z nowoczesnymi wnętrzami, skupiając się na najwyższej jakości serwowanych produktów. Tworzymy przestrzeń, w której codzienny bieg zwalnia tempo. Wpisujemy się w styl życia Klientów, prowadzących dynamiczne życie w mieście i tęskniących za chwilą spokoju. Zachęcamy do odpoczynku w przyjaznej atmosferze z kubkiem doskonałej kawy.

Stawiamy na zdrowe produkty od lokalnych dostawców. Zapraszamy na sielskie śniadania i lunche – oferujemy pełne witamin sałatki, pyszne koktajle oraz przekąski wege i fit, które w naturalny sposób dodają energii.

O nas - Gorąco Polecam

Najważniejsze daty

Czym się wyróżniamy

Jako jedni z pierwszych łączymy atmosferę kawiarni z funkcjonalnością piekarni.

Nasze kanapki i sałatki przygotowywane są na miejscu wg własnych receptur na bazie świeżo wypieczonego pieczywa i surowców pozyskiwanych od lokalnych dostawców.

Oferujemy produkty z różnych stron świata, dostępne tylko w Gorąco Polecam Nowakowski.

Mamy wsparcie profesjonalistów w zakresie budowania oferty kawowej. Stale szkolimy naszych baristów, oferując idealnie skomponowaną kawę.

Urozmaicone menu uzupełniamy ofertą
produktów i napojów sezonowych, w tym koktajli.

Polityka jakości - Gorąco Polecam"

Polityka Jakości

Nadrzędnym celem działalności Nowakowski Gorąco Polecam Sp. z o.o. jest rozwój oparty na satysfakcji naszych Klientów. Uzyskujemy to, oferując najwyższej jakości produkty i usługi oraz dostosowując asortyment do oczekiwań konsumentów. Rozszerzamy sieć sprzedaży, inwestujemy w wygląd lokali i szkolenia personelu – wszystko po to, by nasze piekarnio-kawiarnie były przyjaznymi miejscami.

Jak zapewniamy najwyższą jakość?

MAMY NAJWYŻSZE STANDARDY
Zachowujemy standardy jakości i bezpieczeństwa produktów spożywczych opartych na wymaganiach ISO 9001 i 22000 oraz obowiązujących przepisach prawnych.

ODPOWIADAMY NA POTRZEBY
Rozpoznajemy potrzeby i oczekiwania Klientów w zakresie naszych wyrobów i usług.

DBAMY O PRODUKTY OD A DO Z
Trzymamy pieczę nad procesem dystrybucji, magazynowania, przygotowania i sprzedaży naszych wyrobów.

PRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI
Współpracujemy z dostawcami, którzy spełniają wymagania naszych Klientów w zakresie asortymentu, jego jakości oraz bezpieczeństwa.

ZATRUDNIAMY PROFESJONALISTÓW
Dobieramy najlepszą kadrę pracowniczą i nieustannie podnosimy jej kwalifikacje, dzięki szkoleniom i systemowi motywacyjnemu.

DBAMY O EDUKACJĘ
Nasza kadra promuje dobre praktyki i świadomość w zakresie jakości i bezpieczeństwa produktów wśród pracowników na wszystkich szczeblach.

MAMY JASNE ZASADY
Jasno definiujemy zadania, uprawnienia i zakres odpowiedzialności personelu. Wprowadzamy jednolite i standardy pracy.

JESTEŚMY EFEKTYWNI
Korzystamy z nowoczesnych narzędzi IT, wdrażając zasady organizacji pracy.